KRAV MAGA pro děti

Základní kurz SEBEOBRANY, SEITEDO KARATE A KRAV MAGA pro děti  od 5 - 12 let. Pozor AKCE CENA na první měsíc pouze 350 Kč/měsíčně.

Cílem kurzu je i nejmladší děti naučit zautomatizované reakce sebeobrany. Dbáme na zdraví, zvyšujeme fyzickou kondici, obratnost, psychickou vyrovnanost, sebedůvěru. Kurzy budou probíhat i formou hry. Dětí dále mají možnost pokračovat dále ve výuce a získat technické stupně (kyu/pas) 

 

Otevíráme nový kurz od 4.1.2016  pro dětí od 5 -12 let. 

Tréninky každe pondělí , středu od v 16:00 - 17:00 hod. v tělocvičně Centrum bojových umění, Provaznická 5, (Sport Draps bar ) Opava 1. Info: 777 133 553

Pravidelné 3 měsíční kurzy z možností se dále zařádit do oddílu.  

 

Proč dětská sebeobrana???

Každá osoba má právo bránit se proti jakémukoliv napadení a to jak verbálnímu tak fyzickému. Toto právo mají i děti.

Dítě je v tomto ohledu nejzranitelnějším a snadným cílem, který se stává obětí různých forem násilí. Žádný z rodičů si jistě nepřeje, aby se někdy jeho dítě s něčím takovým setkalo.

Každý rodič si naopak přeje, aby jeho ratolest byla sebevědomá, průbojná, měla dobrou fyzickou kondici a uměla si poradit v nestandardních situacích. Proto naučte své dítě jak se účinně bránit, jak předcházet krizovým situacím, a když už se do nich dostane, jak v takových situacích jednat.

 

Hlavním cílem systému KRAV MAGA je naučit kohokoliv, nehledě na věk, pohlaví, fyzické schopnosti a zkušenosti, jak se ubránit proti všemožným druhům útoků. Z řad civilistů tedy nejen dospělé ale i děti. KRAV MAGA nemá pravidla! Ani na ulici nejsou pravidla! Tomu se KRAV MAGA přizpůsobuje. Je povoleno úplně vše, co dokáže zachránit život, nebo zdraví. Kop do slabin? Prsty do očí? Kousnout do krku? Není problém! Cokoli co dokáže odvrátit útok agresora je povoleno. KRAV MAGA není koncipována na žádný dlouhý boj. Její filozofie obrany vychází z nutnosti rychlého spacifikování útočníka a ústupu (třeba i úprku).

Není třeba učit se komplikované techniky. Pokud se třeba i malé dívce podaří správně zasáhnout muže do slabin, bude mít dostatek času na to zmizet z jeho dosahu.

KRAV MAGA pro děti je určena  dívkám i chlapcům a má za cíl naučit je jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru a respekt.

KRAV MAGA pro děti je obranný systém s dynamickým programem, který učí děti reálné sebeobraně v přátelské atmosféře, kde se naučí, jak se ochránit za různých okolností. Tyto situace jsou simulovány formou hry. Kurz je zaměřen na pohybové dovednosti, rovnováhu, reakční čas, vytrvalost, reflexy a techniky sebeobrany. Motivuje ke zlepšení jejich celkové úrovně fitness a obohacuje je o zásadní životní dovednosti, jež dají dítěti náskok v přípravě na výzvy, které na něj čekají v nepříliš vzdálené budoucnosti. Pozornost je věnována prevenci agresivity a rozpoznávání nebezpečných situací.Tréninky jsou doplněny o prvky SEITEDO KARATE a jsou kreativní, navrženy tak, aby dětí mohli vidět svůj pokrok a být hrdí na svůj růst v podobě pásku odpovídajících jejích technické vyspělostí.U nejmladších dětí je náplní řada her, které pomáhají s koordinací, celkovou pohyblivostí a obratností. Během učení jsou hry opatrně protkány pokyny a principy, jež pomohou při řešení ohrožujících situací.

KRAV MAGA pro děti je systém s dynamickým programem, který učí děti reálné sebeobranně. V kurzech pro děti rozvíjíme dětské schopnosti, sílu, vytrvalost a sebevědomí.Posiluje mladé lidi v jejich vlastní image a posiluje zdravou sebedůvěru.

Kurz se uskuteční dva krát týdně, tj. v pondělí a ve středu, v čase 16:00 - 17:30 hod.  v nové tělocvičně centrum bojových umění, Provaznická 318/5, Opava 1. Vchod přes sport bar Draps.

CENÍK:

1 vyučovací jednotka 90 min. 90 Kč.

8 vyučovacích jednotek 1. měsíc 500 Kč.

16 vyučovacích jednotek 2. měsíce 950 Kč.

24 vyučovacích jednotek za 3. měsíce 1300 Kč.

48 vyučovacích jednotek za 6. měsíců  2700 Kč.

 

Kurz pro dětí povede sensei Daniel Read Glos certifikovaný instruktor sebeobrany, 3. DAN SEITEDO KARATE , KRAV MAGA stupeň G1, 30 let praxe v bojových  umění s více jak 15 létou praxi s výukou dětí.
 

PROMO VIDEO 1 KURZ

https://www.youtube.com/watch?v=n6D2kRpmwgY

 

FOTKY TRÉNINK 1. KURZ

https://kravmagaopava.galerie.cz/5156242-sebeobrana-deti

 

Co je KRAV MAGA viz ZDE.

ZDE SE PODIVEJTE NA NĚJAKÉ UKÁZKY SEBEOBRANY A FOTOGALERII.

Fotogalerie: Seitedo děti

/album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200077-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200081-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200101-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200109-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200111-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200112-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200116-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200120-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200121-jpg//album/fotogalerie-seitedo-deti/pc200122-jpg/