Informace o nás

Součástí našeho týmu jsou pouze kvalitní instruktoři se zkušenostmi z bojových umění a různých forem obranných systémů.
Jejich zkušenosti se neomezují pouze na teoretické schopnosti, ale jsou prověřenými borci z řad policie, společností zabývající se osobní ochranou, pořadatelských služeb a v neposlední řadě zkušenostmi "z ulice".

  Jacek Moryl
  Daniel Read Glos
  Libor Kuděla
  Jiří Gorčica


Krav Maga je oficiální soubor technik vypracovaných pro sebeobranu a boj z blízka izraelských sil (IDF), - izraelské národní policie - a dalších bezpečnostních složek. Krav Maga byla zavedená do učebních osnov na izraelských středních školách a její techniky jsou nacvičované v různých institucích řízených ministerstvem školství. Krav Maga se díky vynikajícím charakteristikám prezentuje jako ideální souhrn sebeobranných metod v koncepci pro potřeby izraelské armády a později upravený tak, aby vyhovoval také civilním osobám ať jsou to mladí-staří, nebo pro muže i ženy, pro lidi více či méně fyzicky vybavené.
Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

 

V případě, že Vás obranný systém KRAV MAGA oslovil a máte zájem vyzkoušet si ho na vlastní kůži, navštivte některý z řádných tréninků nebo pravidelně ( obvykle 4 x ročně ) pořádaných náborů.

gsm: (+420) 777 133 553
skype: danielreadglos
email: kravmagaopava@email.cz